Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 • Firma Kamil Szarzec byla založena dne 1.dubna 2006 jako fyzická osoba Kamilem Szarzecem (čte se: Šařecem), který vložil do firmy své úsili a zkušenosti, které získal v průběhu svého dospívajícího života po současnost.
 • První zkušenosti černého řemesla získal při studiu, jako elektrikář silnoproudých zařízení brigádně u elektromontážní firmy J.M..
 • Po skončení studia na SOŠ Třinec - Kanada, Lánska 132, které ukončil dne 29.května 2003 závěrěčnou maturitní zkouškou, praktickou zkouškou podle §5 vyhl.č.50/1978 Sb. a také závěrečnou zkouškou - práce v systému jakosti ISO ČSN 9001.

 • Dne 8.záři 2003 v 8:00hodin nástup k výkonu civilní služby v Těšínském divadle. Jeho zařazení bylo na pozici údržba a správa budovCivilní služba byla ukončena dne 22.12.2004.

 

 • Od 23.12.2004 do 1.8.2005 byl veden v evidenci úřadu práce - Třinec.

 • Během evidence na ÚP usilovně hledá práci v oboru i mimo obor svého vyučení. Dne 1.8.2005 nastupuje do společnosti Walmark a.s. na pozici manipulant při výroběOd 1.7.2006 pracuje jako elektromechanik. Během pusobení ve společnosti si rozšiřuje své odborné vzdělání na §6 vyhl.č.50/1978Sb.  Během pracovního poměru si vyřídil vedlejší pracovní činnost, která vznikla 1.4.2006 vydáním živnostenského listu. Dne 31.1.2008 dochází k rozvázání pracovního poměru ze strany zaměstnance.

 

 • 1.2.2008 Kamil Szarzec se stáva OSVČ. Předmětem podnikání je výroba betonových výrobků. Má svůj recept na kvalitní betonovou směs.  Je to jedinečné know-how a zatím jej nikomu nesvěřil. V průběhu podnikání rozšiřuje své dovednosti do služeb zákazníkům a také rozšiřuje své živnostenské oprávnění. Vybavení a stroje pořizuje z vydělaných finančních prostředků a také se pomalu roztáčí kolotoč leasingu. V roce 2009 zaměstnává dva pomocné dělníky. Ke konci roku 2009 rozvíjí své aktivity i do obchodní činnosti. Zúčastňuje se odborných školení ve výrobních závodech, které by měly být přínosem pro lepší informovanost zákazníků.

 

 • Rok 2010 nám přinesl mnoho cenných zkušeností jak z oblasti stavitelství, tak i v obchodních vztazích. Firma se rozrostla o další dva zaměstnance. Rozšířeno bylo vybavení firmy o vibrační pěch zn. Masalta, ruční el. nářadí zn. Makitta a další drobné ruční nářadí. Začali jsme s výstavbou sídla firmy v Ropici. Také jsme navázali nové obchodní vztahy s výrobními závody v zahraničí .

 

 • Příjemnou zprávou pro mou firmu je spokojenost zákazníků. 65% stálých zákazníků se nám téměř každoročně vrací s objednávkami dalších prací. 35% zakázek pak tvoří noví zákazníci. Ovšem aby vše nebylo jen pozitivní, koncem roku 2010 jsme nuceni řešit neoprávněnou reklamaci. Problém se zákazníkem řešíme mezi sebou, protože soudní výlohy a čas by překročily cenu opravy. Přesto se záležitost prodlužuje, z důvodu špatného chování zákazníka vůči mé firmě. Detaily uvádět nebudu, jen mohu říct, že se jedná o prvního nespokojeného zákazníka po dobu mého podnikání. Opraveno na náklady fa.Szarzec Kamil.

 

 • Závěrem jen tolik: Nikdy nic nevysvětluj. Přátele to nepotřebují a nepřátele ti stejně neuvěří.

 

 • Rok 2011 -Vnášime novinku na český trh "Svítící dlažební kostku". Byl to podnět z terénu,abychom vymysleli osvětlení zpevněné plochy k RD a provoz a udržba byla bezstarostná pro zákaznika. Podařilo se nám navázat kontakt s Polským výrobcem K+K Products. Udělali jsme české webové stránky www.bruklux.cz  Vše postupem roku 2011 pilujeme na realizacích a poptávkách od zákazniků. Vize do budoucna...osvětlit Vaší zpevněnou plochu nebo přístup k RD.

 

oblouk-svetlo-kostky-web..jpg

 

 • Navazujeme v obchodní síti přímy kontakt k výrobcům.
 • Doplňujeme potřebné vybavení firmy pro efektivnější práci.

 

 • : Ve všem co děláme je riziko, jenže bez rizika by člověk ničeho nedosáhl.

Závěrem bych chtěl poděkovat svým stálým zákazníkům za důvěru, kterou nám dali při realizacích a nadále využívají naše služby.

S pozdravem

Szarzec Kamil

Aktualizace stránky byla provedena dne 1.2.2013 Sz.K.