Jdi na obsah Jdi na menu
 


Internetový specializovaný maloobchod
e-shop

Dnešní moderní doba vyžaduje snadný přístup ke všemu možnému zboží. Tak jako si na internetu můžete nakoupit oblečení, stejně tak je možné nakoupit stavební materiál. Pouhým kliknutím myši si z pohodlí domova nakoupíte vše, co zrovna potřebujete.

 Sortiment a nabídku zboží  postupně rozšiřujeme.

   Říkate si: "Proč internetový obchod?"
  • Můj pohled na věc: běžný smrtelník stráví 7,5 - 8,5 hodin v práci. Další 2,5 - 3 hod stráví dopravou (tam a zpět) do místa svého pracoviště. Cestou z práce již po telefonu koriguje co se bude dít po zbytek dne. Co a kde nakoupit, v kolik hodin vyzvednout děti...Po této každodenní honičce si už málokdo najde čas a sílu na shánění materiálu potřebného ke stavbě, dostavbě či opravě Vašeho příbytku. Vraťmě se ještě k našim hodinám. Nesmíme zapomenout na spánek během kterého uběhne dalších 6 - 8 hodin. Z našeho dne nám tedy zůstane 6,5  - 7 hodin volného času. Záleží jen na Vás jak tento čas využijete. Můžeme běhat po specializovaných obchodech, mačkat se ve frontách v supermarketech a nebo tento čas strávit v pohodlí domova ses svou rodinou a přáteli.

  • Máte-li přístup k internetu, navštívíte webové stránky:  www.stavime24.cz , zadejte poptávku nebo rovnou nakupte potřebné zboží. My Vás kontaktujeme a domluvíme se  na detailech.

  • Naším cílem bude vše zrealizovat. Vaše poptávka, Naše záležitost.

  • Odkaz na webové stránky E-shopu naleznete v levé části této stránky: "Oblíbené odkazy".

NAŠE MOTTO:


Vydali jsme se cestou kvality, nikoliv kvantity a individuálním přístupem k zákazníkovi s ohledem na jeho zájmy a potřeby.


K.Sz.
 datum poslední aktualizace 26.7.2011